Pendik’te Yeni Bir Sağlık Dönemi Başlıyor! | Dr. Öner Hekim
Dr. Öner Hekim
Dr. Öner Hekim / Hekim Holding Yönetim Kurulu Başkanı
Ülkemiz ve insanlarımız adına ilkleri gerçekleştirmek, gelişmiş ülkeler arasında yer alacak Türkiye' mizde iyi şeylere öncü olmak önemli ve değerlidir. Çünkü bu ülke ve bu ülkenin insanları buna fazlasıyla layıktır.
+90 216 392 12 89
Güzelyalı Mh. İstasyon Cd. Egemen Sk. No:11 Pendik / İstanbul
Ana Sayfa Pendik’te Yeni Bir Sağlık Dönemi Başlıyor!

Pendik’te Yeni Bir Sağlık Dönemi Başlıyor!

Pendik artık sağlık sorunlarına daha etkili ve hızlı çözümler bularak daha sağlıklı bir yaşama sahip oluyor!

Hekim Holding Yönetim Kurulu Başkanı Öner Hekim ve Pendik Belediyesinin iş birliği ile Batı Mahallesinde yapımı tamamlanan Ömer Hekim Aile Sağlığı Merkezi, Pendik sakinlerinin hizmetine açıldı. Hekim Holding Yönetim Kurulu Başkanı Öner Hekim’in 2008 yılında lösemiden kaybettiği oğlunun adı verilen sağlık merkezinde Ömer Hekim adı ve anısı yaşatılırken, bölge sakinlerinin de en iyi sağlık hizmetini alabilmeleri için gereken tüm hizmetler veriliyor.

Deniz Manzaralı Aile Sağlığı Merkezi

Kolay ulaşılabilir konumunun yanı sıra deniz manzarası ve mimarisi ile de klasik sağlık merkezlerinin ötesinde olan Ömer Hekim Aile Sağlığı Merkezi, 1.050 metre kare alan üzerinde sağlık hizmeti veriyor. Sağlık merkezinde bölge sakinlerinin ihtiyaç duyacağı tüm birimler ve ekipmanlar bulunmakta olup (sağlık hizmet üniteleri, doktor, hemşire ve hasta odaları vb.), bunun yanı sıra sergi ve konferans salonu da yer almaktadır.

Hastaların İhtiyaçlarına Hızlı Çözümler

Profesyonel kadrosu, uzman ekibi ve deniz manzaralı konumu ile hastaların kendilerini rahat ve güvende hissedeceği Ömer Hekim Aile Sağlığı Merkezi, hastaların yaşadığı sıkıntılara kısa sürede çözümler bularak sağlıklarına daha kısa sürede ulaşabilmeleri için çalışmalarına başlamıştır. Uzman hekim muayeneleri, aile ve çocuk sağlığına dair tüm bilgi ve donanımların bulunduğu aile sağlığı merkezinde, bölge sakinlerine hizmet verilecektir.

Ömer Hekim’in Anısı Yaşatılıyor

Batı mahallesinde yapımı tamamlanan ve hizmete açılan aile sağlığı merkezine, Öner Hekim’in 2008 yılında lösemiden kaybettiği oğlunun anısını ve ismini yaşatmak adına “Ömer Hekim Aile Sağlığı Merkezi” adı verildi.

Ömer Hekim’in ismi verilen, adının ve anısının yaşatılacağı Aile Sağlığı Merkezi, Ömer Hekim’in adının verilmesi ile birlikte özel bir anlama sahip oldu.