Dr. Öner Hekim
Dr. Öner Hekim / Hekim Holding Yönetim Kurulu Başkanı
Ülkemiz ve insanlarımız adına ilkleri gerçekleştirmek, gelişmiş ülkeler arasında yer alacak Türkiye' mizde iyi şeylere öncü olmak önemli ve değerlidir. Çünkü bu ülke ve bu ülkenin insanları buna fazlasıyla layıktır.
+90 216 392 12 89
Güzelyalı Mh. İstasyon Cd. Egemen Sk. No:11 Pendik / İstanbul
Ana Sayfa Hekim Holding’in Gurur Gecesi

Hekim Holding’in Gurur Gecesi

ÖNER HEKİM: ÜLKEMİZİ ÇOK SEVİYORUZ. GÜZEL HİZMETLER YAPARAK İYİ BİR YURTTAŞ OLMAYA GAYRET EDİYORUZ.
Hekim Holding üst düzey yöneticileri düzenlenen personel gecesinde biraya geldi. İstanbul Gebze Life Port Otel’deki görkemli geceye, holding bünyesinde faaliyet gösteren şirketlerde görev yapan 300 dolayında üst düzey yönetici katıldı.
Öner Hekim, çalışanlarına hitaben yaptığı konuşmada, “Hep beraber ülkemize hizmet ediyoruz. Güzel hizmetler yaparak iyi bir yurttaş olmaya gayret ediyoruz. Çünkü ülkemizi çok seviyoruz” diye konuştu.
Genel Müdür Yardımcısı Özlem Oğuzoğlu, açış konuşmasında, “Holdingimizin kuruluşu bir başarı hikâyesidir. Ve hiçbir başarı tesadüf değildir. 2 kaynak makinesi ve 140 metrekare atölye ile başlayan bu hikaye, 1000’e yakın çalışanı ve farklı sektördeki şirketleri ile, binlerce metrekare arazi üzerinde üretim yaparak, uluslararası piyasalardaki rekabet gücüyle yeni başarı hikayeleri yazmaya devam ediyor” dedi.
Son 3 yılın değerlendirmesini yapan ve holdingin hedeflerini anlatan Oğuzoğlu, bu yıl Afrika ve Ortadoğu ülkelerinde yeni yatırımlar planladıklarını söyledi ve, “Bizler Hekim Holding çalışanları olarak gurur duyuyoruz. Çünkü Öner Hekim başkanlığındaki Hekim Holding, öncüdür, ilklere imza atar, teknoloji lideridir, 50 den fazla ülkeye yaptığı ihracat ile yerli ve yabancı müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Türkiye’nin ilk ve tek fibercement üreticisidir. Ve sonuç olarak Hekim Holding, hazır yapıların üretiminde kullanılan ana ham maddelerin tamamını kendi entegre tesislerinde üreten dünyanın tek hazır yapı üreticisidir” dedi.

HEKİM: ÜLKEMİZE, YÖREMİZE HİZMET, YURTTAŞLIK GÖREVİ
Hekim Holding Yönetim Kurulu Başkanı Öner Hekim ise “bundan sonra da hep birlikte, çalışarak, üreterek, yeni yatırımlar gerçekleştirerek ülkemize hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.
Hekim konuşmasında şunları söyledi: Başarımızda sizlerin çok büyük payı vardır. Hepinize teşekkür ediyorum. Benim için en iyi yurttaş görevini en iyi şekilde eksiksiz yapandır. Bizler de bunu yaparak iyi birer yurttaş olmaya çalışıyoruz. Umarım sizler de öylesiniz. Biz kazancımızı kardeşimle beraber üçe bölüyoruz. Çalışanlarımıza, yatırıma ve hayır ve hasenata paylaştırıyoruz. Geri kalanıyla da geçimimizi sağlıyoruz. Sizlerden farklılığımız yok. Sizler gibiyiz. Ülkemize ve yaşadığımız yöreye hizmet etmek ortak hedefimizdir.
Yapılan konuşmaların ardından, Holdingde 10 ve 15. yılını dolduranlara plaketleri verildi.
Geceye Hekim Holding’e bağlı Giresun Hekim Süt Endüstrisi Gıda ve Yapı Sanayi Ticaret A.Ş Genel Müdürü Sedat Murat Bayrak ve yöneticiler Veysel Güneş, Mehmet Kıran, Murat Kostakoğlu ve Selçuk Türker de katıldı.