TBMM Üstün Hizmet Ödülü | Dr. Öner Hekim
Dr. Öner Hekim
Dr. Öner Hekim / Hekim Holding Yönetim Kurulu Başkanı
Ülkemiz ve insanlarımız adına ilkleri gerçekleştirmek, gelişmiş ülkeler arasında yer alacak Türkiye' mizde iyi şeylere öncü olmak önemli ve değerlidir. Çünkü bu ülke ve bu ülkenin insanları buna fazlasıyla layıktır.
+90 216 392 12 89
Güzelyalı Mh. İstasyon Cd. Egemen Sk. No:11 Pendik / İstanbul
Ana Sayfa TBMM Üstün Hizmet Ödülü

TBMM Üstün Hizmet Ödülü

TBMM Üstün Hizmet Ödülleri, bakanların ve milletvekillerinin katıldığı törenle sahiplerini buldu. Giresun’a yaptığı hayır işleri ve hizmetlerle takdir edilen Hekim Holding Yönetim Kurulu Başkanı Öner Hekim, Üstün Hizmet Ödülünü Meclis Başkanı Köksal Toptan’ın elinden aldı. Platforma AKP Gurup Başkan Vekili Nurettin Canikli, CHP Giresun Milletvekili Eşref Karaibrahim ve eşi Perihan Hekim’le birlikte Çıkan Hekim, teşekkür konuşmasında, “Ben Giresun’a 3 sağlık ocağı bir okul, derslikler ve çeşitli hayırlar yaptım. Bunları 2008 de kaybettiğim Ömer Hekim’le birlikte yaptık. Allah bana ömür verdiği sürece hayılarıma devam edeceğim. Allah herkesden razı olsun “dedi.
TBMM Başkanı Köksal Toptan ise bugünkü törenin, değerli hayırseverlerin ve seçkin sivil toplum örgütlerinin toplumsal sorumluluk bilinciyle üstlendikleri rollere devlet ve toplum olarak duyulan saygının ve minnettarlığın ifadesi olduğunu söyledi. Toptan, “Millete hizmeti çok faziletli ve erdemli olarak kabul etmiş bir kültürün evlatlarıyız. Başkalarının dertleriyle dertlenmek, komşusunu düşünmek, yetimi, aç ve fakiri gözetmek, eğitimi yüce bilmek ve toplumsal ilerlemeye katkı sağlamak gibi hasletler bizim millet olarak en temel özelliklerimizdir” dedi.
Köksal Toptan şunları söyedi: Burada en büyük pay hamiyet sahibi, hizmet gönüllüsü milletimiz için çalışan hayırseverlerimizindir. Onlar içlerindeki duyarlılık ve millet sevdasını hizmet meşalesine dönüştürmüşler, bütün topluma, kendilerinden sonraki kuşağa örnek olmuşlardır. O yüzden, kendilerine, örnek oldukları, öncülük ettikleri bu davranış ve hizmetler için minnet ve şükran borçluyuz. Ben hepimize örnek olan bu değerli insanlara, herkes adına teşekkür ediyorum. Milletimize hizmet için servetlerini, kazançlarını harcayan siz değerli insanlara bu ödülleri gururla ve onurla veriyoruz.”