Hekim’in Eğitime Katkısı Devam Ediyor | Dr. Öner Hekim
Dr. Öner Hekim
Dr. Öner Hekim / Hekim Holding Yönetim Kurulu Başkanı
Ülkemiz ve insanlarımız adına ilkleri gerçekleştirmek, gelişmiş ülkeler arasında yer alacak Türkiye' mizde iyi şeylere öncü olmak önemli ve değerlidir. Çünkü bu ülke ve bu ülkenin insanları buna fazlasıyla layıktır.
+90 216 392 12 89
Güzelyalı Mh. İstasyon Cd. Egemen Sk. No:11 Pendik / İstanbul
Ana Sayfa Hekim’in Eğitime Katkısı Devam Ediyor

Hekim’in Eğitime Katkısı Devam Ediyor

Vali Yardımcısı Ahmet Yılmaz, Öner Hekim’in büyük, saygın ve itibarlı bir işadamı olduğunu ifade ederek Giresun’a ve Ülkemize yaptığı hizmetlerden ötürü Öner Hekim’e teşekkür etti.
Folklor grubu gösterileriyle başlayan törenlerde öğrenci konuşmalarıyla ve öğrenciler tarafından yeni gelen öğrencilere hoş geldin çiçekleriyle karşılanarak devam etti.
2011-2012 Eğitim-Öğretim yılını kutlamasıyla devam eden törende konuşan Piraziz Kaymakamı Ali Hamza Pehlivan “Son 3 yılda Piraziz’de Milli Eğitim alanında hep bir üst seviyeye çıktık. Sayın Valimiz Dursun Ali Şahin’in büyük gayret ve desteğiyle ilçemizde % 100 lük okuma oranına ulaşıldı. Bir övünç kaynağımızda Piraziz Eren Ömer Hekim İlköğretim Okulunun açılışıdır” dedi. Öner Hekim’in Hakkari Dağlıca ve doğunun birçok yerinde birçok hizmetleri olduğunu, Öner Hekim’in ayrıca yaptıkları hizmetlerden dolayı Cumhurbaşkanlığı Takdir Belgesi ve TBMM. Üstün Hizmet Ödülünü de aldığını kaydeden Piraziz Kaymakamı Pehlivan, yaptıkları hizmetlerden dolayı Öner Hekim’e teşekkür etti. Ahilik Haftasından da bahseden Pehlivan, “Öner Hekim’i Yılın Ahisi olarak ilan ettik. Bu bir ilktir. Ahilik diyarı Piraziz’de Öner Hekim İlk Ahi Beyi olacaktır” dedi.
Törene katılan Milletvekili Mehmet Geldi ise işadamı Hekim’e önemli hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek, “Bütün işadamlarının Öner Hekim’i örnek alarak Giresun’a yatırımlarda bulunmalıdırlar” dedi. Öğrencilerin 2011-2012 Eğitim-Öğretim yılını da kutlayan Milletvekili Geldi, öğrencilerden çok çalışarak aralarından Öner Hekim gibi büyük adamlar çıkmasını temenni etti.
Hekim Holding Yönetim Kurulu Başkanı Öner Hekim’de “Biz elimizden geldiği kadar sağlık ve eğitim alanlarında ülkemize hizmet etmeye çalışıyoruz ve yapacağız. Bu okulu da 2008 yılında kaybettiğimiz sevgili oğlum Eren Ömer Hekim’in anısına yaptırdık. Okulumuz ve Eğitim-Öğretim yılımız hayırlı olsun” dedi. Aldığı “Yılın Ahisi, Ahi Beyi” plaketiyle de ilgili olarak “Bu zamana kadarki aldığım ödüller arasında en önemlilerinden biridir” diyerek teşekkür etti.